VIKING SECURITY AS

Bendrovė „Viking Security AS“ buvo įkurta 1993 m. 100 proc. bendrovės priklauso įmonei „Tallinna Kaubamaja Grupp AS“, taigi jos akcijomis yra viešai prekiaujama Talino vertybinių popierių biržoje. Per stambų savininką „NG Investeeringud“ įmonė priklauso vienam iš didžiausių Estijos kapitalo koncernui.

Bendrovės „Viking Security AS“ tikslas – siūlyti aukštos kokybės ir palankios kainos saugos paslaugas. Įmonėje dirba profesionali komanda, kurią sudaro daugiau nei 300 darbuotojų. Savo darbuotojams sukūrėme puikiai veikiančią motyvacijos sistemą, mokame didesnes nei vidutines apsaugos sektoriuje algas, savo žmones saugome ir juos palaikome, todėl pas mus dirba geriausieji apsaugos sektoriaus darbuotojai. Be to, didelį dėmesį skiriame darbuotojų tobulinimui ir mokymams. „Viking Security“ atitinka ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartus ir turi kokybės bei aplinkos valdymo sistemos sertifikatus.

Bendradarbiaujame su įvairiomis policijos įstaigomis, palaikome ilgalaikius ir gerus santykius, kiekvienas mūsų darbuotojas yra pasiryžęs, kad Estija būtų dar saugesnė. Kiekvienais metais iš Vidaus reikalų ministerijos gauname padėkos raštą.

Bendrovė „Viking Security AS“ yra oficialus „Morse Watchman“ platintojas Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje.