„Morse Watchmans“, raktų kontrolės gaminių įmonės, istorija

Nuo 1882 m. „Morse Watchmans“ viso pasaulio įmonių savininkams ir valdytojams suteikia saugumo jausmą ir užtikrina, kad jų įmonės būtų saugios ir apsaugotos.

Mes atnaujinome juostinį laikrodį ir atsikratėme sunkaus ir dažnai nepatikimo metalinio ciferblato. Senus juostinius laikrodžius pakeitė naujos kvarcinės technologijos – mes savo gaminius kuriame su tikslu užtikrinti didžiausią tikslumą ir patikimiausią veiksmingumą.

Prasidėjus skaitmeninei revoliucijai pradėjome naudoti naujus elektroninius saugumo informacijos rinkimo, laikymo ir perdavimo būdus. 1987 m. pristatėme pirmąjį duomenų įrašymo įrenginį. Tokiu būdu atsirado galimybė visiškai automatizuoti sargų apžiūrų ataskaitas bei apsaugos zonas ir išsaugoti atmintyje iki 2 000 parodymų. Šiuo metu galima įsigyti aparatinės ir programinės įrangos komplektą.

1991 m. į rinką išleidome „Boss 2000“ seriją. Ši galinga saugos sistema naudojama daugiau nei 20 000 pastatų visame pasaulyje. Norint užtikrinti didžiausią saugumą ir supaprasti saugumo kontrolę, galima rinktis vieną iš trijų skirtingų modelių.

„Morse Watchmans“ didžiausią dėmesį skiria naujų, klientų lūkesčius patenkinančių gaminių kūrimui.

Raktų administravimas visada kėlė didelį rūpestį stambiose pramonės šakose, pavyzdžiui, ligoninėse, viešbučiuose ir pataisos įstaigose. Dešimto dešimtmečio pradžioje „Morse Watchmans“ suprato, kad išaugo įmonių poreikis sėkmingai stebėti savo slaptus raktus. Tuo metu „Morse Watchmans“ jau buvo saugos pramonės rinkos lyderė, užmezgusi tvirtus verslo ryšius su daugeliu įmonių, kurios ja pasitikėjo ir mielai dalijosi savo su raktais susijusiomis problemomis ir rūpesčiais.

Sužinojome, kad įmonės unikalius pagrindinius raktus laiko seifuose, todėl dauguma šių įmonių samdo visu etatu dirbančius darbuotojus, kurių užduotis yra visą parą, dirbant be išeiginių dienų, paskirstyti raktus ir parengti ataskaitas. Taip pat sužinojome, kokios buvo pagrindinės klaidos ir kaip darbuotojai gaudavo naudos iš tokios sistemos. Dingę ar pavogti raktai ne visada buvo nurodomi ataskaitose. Sistema nebuvo pakankamai saugi ir lanksti, kad galėtų patenkinti klientų poreikius.

1993 m. „Morse Watchmans, Inc.“ sukūrė „KeyWatcher“ sistemą. Tai buvo pirmoji nepriklausoma raktų administravimo sistema, kuri elektroniniu būdu įgaliotiems naudotojams paskirsto raktus. Sistema leidžia raktus laikyti išmaniame seife, kuris atmintyje išsaugo kiekvieną naudotoją, prieigos kodą, laiką ir datą. Raktai yra prirakinti ir juos gali paimti tik įgalioti naudotojai. Taip pat pradėta taikyti patentuota funkcija „Random Key Return“, leidžianti naudotojams grąžinti raktus į bet kurią laisvą seifo vietą ir sauganti slaptus raktus nuo vietos nustatymo.

Augant šios sistemos populiarumui, klientai išsakė norą, kad būtų pridėtos naujos funkcijos. Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus, pridėjome daug naujų detalių ir išplėtėme sistemą – dabar yra galimybė naudoti iki 1 000 raktų ir pridėti 1 000 naudotojų. Taip pat galima įsigyti ir pasirenkamų funkcijų, pavyzdžiui, tvirtas seifo dureles iš polikarbonato, pro kurias galima matyti seife esančius raktus. Svarbiausia tai, kad „KeyWatcher“ yra nepriklausoma raktų administravimo sistema, kurią galima prijungti tiesiogiai prie spausdintuvo, kompiuterio arba modemo ir siųsti administravimo ataskaitą su visais jums reikalingais raktų stebėjimo duomenimis. Šiuo metu institucijose, vyriausybinėse įstaigose ir privačiame sektoriuje yra įtaisyta tūkstančiai sistemų.

1996 m. rinkai pristatėme „PowerCheck 3000“. Tai – naujas, elegantiškas ir kompaktiškas gaminys, kuris jums suteiks visą reikalingą informaciją. „PowerCheck“ yra ideali priešgaisrinės apsaugos ir saugos įgyvendinimo sistema.

Atėjus XXI amžiui mūsų sistemos ir toliau liko geriausios bei apimančios daugybę funkcijų. 2004 m. rinkai pristatėme naujos kartos „KeyWatcher“ sistemą – „KeyWatcher III“. Ši sistema turi didesnį naudotojų ir raktų skaičių, integruotą kortelių skaitytuvo sąsają, kelių naudotojų ir nustatytų pasirinkimų parinktis bei naują „KeyPro III“ raktų administravimo programinę įrangą.

2007 m. dar labiau sustiprinome „KeyWatcher“ ir „KeyBank“ raktų administravimo sistemas. Raktų administravimo sistemose buvo įdiegti pritaikomi moduliai, skirti kitiems vertingiems objektams, prie kurių priėjimas turi būti kontroliuojamas. Erdviuose seifuose galima laikyti didesnius objektus, pavyzdžiui, receptus, nedidelius ginklus, įrankius, pinigines ir belaidžius telefonus, o mažesnės angos puikiai tinka kredito, debeto, degalų ir užraktų kortelėms. Kad būtų paprasčiau paimti ir grąžinti raktus, mūsų gaminių dizaineriai sukūrė apšviečiamas raktų angas. Programinės įrangos dizaineriai patobulino „KeyPro III“ naujomis funkcijomis, įskaitant, prioritetinius el. pašto pranešimus, kurie už saugumą atsakingiems asmenims praneša apie „Smart Key“ raktų buvimo vietą.

2011 metai buvo „Touch“ metai. Rinkai pristatėme „KeyWatcher Touch“ produktą – dar tobulesnę klasikinės „KeyWatcher Illuminated“ sistemos versiją su didele ir patogia jutiklinio ekrano sąsaja. Netrukus po to pristatėme „KeyBank Touch“ sistemą, kuri suteikė patogumo „KeyBank“ rinkos naudotojams.

Pasaulinės saugos valdymo sistemų rinkos lyderė „Morse Watchmans“ didžiausią dėmesį skiria verslo ir pramonės įmonių saugos ir saugios aplinkos užtikrinimui. „Morse Watchmans“ yra novatorė pačių naujausių technologijų naudojimo srityje, todėl ir ateityje galite laukti inovatyvių saugumą užtikrinančių gaminių.